ÚvodKultúraSting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Sting sa ukázal opäť vo vynikajúcej kondícii a zatienil aj vlastného syna

Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 30. októbra odohral vynikajúci koncert sedemdesiat jedna ročný Sting vlastným menom Gordon Matthew Thomas Sumner.


Predskokana mu robil jeho syn Joe Sumner, ktorý fanúšikom rozprúdil krv, a tak naladil publikum na príchod hlavnej hviezdy večera. Joe svojou gitarou si získal nielen pozornosť, ale aj srdcia fanúšikov. Dokonca v niektorých chvíľach pripomínal jeho hlas aj hlas jeho otca Gordona Matthewa Thomasa. Bolo to neuveriteľné, ako sa syn vydal v šľapajach svojho otca, aj keď sa ich cesta v niektorých oblastiach líši.

 Na koncerte odzneli hity z albumu MY SONGS, ale aj z jeho najnovšieho štúdiového počinu The Bridge. Hity ako „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ a veľa ďalších nenechali návštevníkov len tak nečinne stáť. Spievali a tancovali spolu so svojím idolom, ktorý bol tak blízko nich. Keby to bolo len trochu možné, určite by neodolali a išli by za ním na pódium. Takto si vyslúžil len obrovský aplauz, nemiernu úctu a veľkolepú poklonu za úžasný výkon, ktorý predviedol na veľkolepej show v Bratislave.

Autor: Lenka Meravá FOTO: vivien.sk

Zdieľam

Komentáre 0

Ľutujeme, formulár komentárov je momentálne zatvorený.